Kilka słów o naszych usługach

 

Niemcy nie bez powodu uznawane są za najważniejszą lokalizację największych imprez targowych. Zawdzięczają to kreatywności, rzetelności i profesjonalizmowi niemieckich organizatorów. Abbott Fox wzoruje się na niemieckim modelu sukcesu, wspierając wystawców w Niemczech, Europie i na całym świecie w zakresie targów, eventów, kongresów i projektowania własnych showroomów. Jesteśmy waszym światowym partnerem – lokalnie!

 

Pracujemy dla wystawców i agencji, które opracowują i wykonują projekty na potrzeby targów, eventów i showroomów na całym świecie, dla klientów ze wszystkich kontynentów.

 

Do wszystkich projektów podchodzimy holistycznie. Odniesienie długofalowego sukcesu jest możliwe tylko wtedy, kiedy wszystkie elementy procesu do siebie pasują.

 

Design zawsze będzie odgrywać istotną rolę, ale musi być odzwierciedleniem większej idei. Można wtedy rozszerzyć go o  elementy, które zapewnią waszemu stoisku sukces.

Szybki kontakt

 

Wszystkie kwestie związane z projektem omawiacie z jedną osobą za niego odpowiedzialną, w większości przypadków w waszym ojczystym języku.

 

 

Holistyczne podejście

 

Tworzymy idee i koncepcje, nowoczesny i spójny design, produkujemy stoiska wystawiennicze i wyposażenie. Oferujemy także grafikę i usługi medialne, rozwiązania programistyczne i sprzętowe. Możemy realizować pojedyncze usługi lub prowadzić projekty od początku do końca.

 

 

Twój sukces jest naszym sukcesem!

 

Dostarczamy produkty do wszystkich krajów świata, w rozsądnych cenach i z zachowaniem oczekiwanych przez klienta standardów jakości. We wschodniej Europie mamy partnerów z doskonałym parkiem maszynowym, a w razie potrzeby możemy zaprosić do współpracy wykwalifikowanych specjalistów.

 

 

Zaufanie i kontrola

 

Zaufanie jest naturalnie podstawą udanej współpracy. Mimo to w biznesie, zwłaszcza na szczeblu międzynarodowym, oczekiwania dotyczące efektu i jakości potrafią znacząco się różnić. Dlatego nasza wewnętrzna kontrola jakości pilnuje zachowania właściwych standardów w każdej fazie realizacji projektu.

 

Managerowie z doświadczeniem na rynku międzynarodowym proaktywnie prowadzą naszego klienta przez wszystkie etapy projektu. Możecie skupić się na najistotniejszych sprawach – cała reszta jest w dobrych rękach!

Brak ukrytych kosztów!

 

Widząc sporządzoną przez nas kalkulację prawdopodobnie zdziwicie się, że ambitne projekty mogą być tak atrakcyjne cenowo. Co więcej, nawet najdrobniejszy druk nie kryje dodatkowych kosztów.

Zdajemy sobie sprawę, że na drodze od pomysłu do realizacji wiele może się zmienić. Dlatego prowadzimy kalkulacje na bieżąco, aby klient zawsze wiedział, na czym stoi.

 

 

Efekt finalny bez niespodzianek

 

Wiemy, że niełatwo jest wyobrazić sobie, jak model wygląda w rzeczywistości, zwłaszcza w przypadku budynków o skomplikowanym układzie. Uzyskanie najwyższej jakości wymaga optymalnej koordynacji wielu czynników, takich jak światło, materiały, funkcjonalności czy wykorzystanie mediów interaktywnych. „Lightscape”, nasze oprogramowanie VR, pozwala na obejrzenie projektu jeszcze w fazie konceptu. Program umożliwia szybkie wprowadzanie zmian kolorów, materiałów lub elementów graficznych. Planując projekt, możecie jednocześnie jego oglądać wizualizacje „live” w czasie rzeczywistym.

 

 

Co możemy zaoferować:

 

Koncepcja · Projektowanie · Grafika · Produkcja · Montaż · Przechowywanie · Zarządzanie projektami

 

Bez względu na to, czy jako wystawca oczekujecie od nas holistycznego podejścia, czy jako agencja szukacie podwykonawcy „tylko” do zarządzania projektem lub zaopatrzenia – z przyjemnością odpowiemy na wasze zapytanie.

W grupie Abbott Fox wierzymy, że kluczem do sukcesu jest osobista komunikacja i spotkania twarzą w twarz. Wykorzystanie nowoczesnych technologii na tradycyjnych platformach komunikacji pozwala na ich optymalizację i zwiększenie zasięgu, a także umożliwia późniejsze wykorzystanie zasobów w marketingu i sprzedaży. Dzięki methalive jesteśmy pionierami nowych technologii i udowadniamy, że znaczne zwiększenie zasięgu podczas prezentacji firmy na targach i kongresach jest możliwe.

 

Nasze usługi doradcze obejmują:

 

· Virtual Reality

· Augmented Reality

· Mixed Reality

· methalive

· Nawigacja w budynkach

· Filmy szkoleniowe

· Filmy wizerunkowe

· Hologramy

 

Dzięki współpracy z partnerami oferujemy też rozwiązania sprzętowe, harmonijnie zintegrowane z całością konceptu:

 

· Panele LED

· Stoiska OLED

· Stoły dotykowe

· Nagłośnienie kierunkowe

Przykładamy największą wagę do jakości obsługi, a także projektowania i monetyzacji nowych modeli biznesowych. Dzięki współpracy pomiędzy wszystkimi działami firmy jesteśmy zawsze na czasie i możemy swobodnie patrzeć w przyszłość.

 

 

Uczestnictwo w targach

 

W świecie Internetu i szybkiej komunikacji udział w targach branżowych wciąż pozostaje jedną z najefektywniejszych metod promowania biznesu, produktów i pomysłów. Spotkania twarzą w twarz są nie tylko dobrą okazją do zwiększenia sprzedaży i nawiązania kontaktów, ale też do wzmocnienia relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi, obserwacji działań konkurencji, spotkania z ekspertami, poznania najnowszych trendów w branży, a także uczestnictwa w warsztatach i kongresach.

 

 

Co robimy:

 

· Opracowywanie i promocja nowych formatów eventów

· Projektowanie stoisk specjalnych

· Modele obsługi

· Pozyskiwanie sponsorów i wystawców

· Rozwijanie nowych obszarów działalności

· Monetyzacja nowych obszarów

· Modele lojalności klientów

· Nawigacja wewnątrz budynków

· Narzędzia dla odwiedzających i aplikacje dla gości

· Consulting i szkolenia w zakresie udziału w targach

· Organizacja spotkań B2B

· Programy Hosted Buyer

 

Jak skorzystać na udziale w targach

 

Przemyślany i skuteczny udział w targach wymaga doświadczenia i znajomości branży wystawienniczej. Abbott Fox dzieli się wiedzą z dostawcami poprzez różnorodne warsztaty i indywidualne szkolenia.

 

Szkolenia dostępne w akademii Abbott Fox Exhibitor Academy:

 

· Jak wybrać odpowiednie targi?

· Wystawy międzynarodowe

· Planowanie budżetu

· Jak zmierzyć rzeczywistą wartość mojego udziału w targach?

· Strategie marketingowe do wykorzystania na targach

· Komunikacja marketingowa · Znaczenie designu stoiska

· Podstawy prowadzenia projektów

· Strategie redukcji kosztów

· Jak technologie mobilne mogą działać na moją korzyść?

· Pomysły na gamifikację

· Jak przyciągnąć właściwych odwiedzających do mojego stoiska?

· Jak zapewnić odwiedzającym niezapomniane wrażenia?

· Szkolenie pracowników na stoiska targowe

· Kreatywne metody prezentacji usług i produktów

· Planowanie i zarządzanie eventami

· Logistyka i implementacja

i nie tylko…

 

 

 

 

London:

Abbott Fox Ltd · Kemp House

152 – 160 City Road · London EC1V 2NX · Great Britain

 

Warschau:

Abbott Fox Warsaw spzoo & co spk

Al. Jerozolimskie 142A · Suite 12/16 · 02-305 Warszawa · Poland

 

Istanbul:

Abbott Fox Istanbul Ltd

Cumhuriyet Cad.No 5 · Floor 5&6 · Taksim · 34437 Istanbul · Turkey

 

Dubai:

Abbott Fox Exhibitions and Events

Office 401 · Grosvenor House Commercial Tower · Sheikh Zayed Road · POB 48904 · Dubai · United Arab Emirates

 

 

+44 7979 198 489

 

Abbott Fox Ltd - registred in register of England and Wales under the number 8531008

Kemp House, 152-160 City Road, London, EC1V 2NX, England

Managing director: Felix Schüttpelz, Robin Schüttpelz