Hizmetlerimize genel bakış

 

Almanya haklı olarak en başarılı fuar ülkesi olarak sayılmaktadır. Yaratıcılık, süreklilik ve profesyonellik Alman fuar yapıcıları için öne çıkmaktadır. Bu başarı modeli ile Abbott Fox Group olarak Almanya, Avrupa ve tüm dünyadaki teşhircilere fuar, etkinlik veya kendi Showroom’larının oluşturulması konularında refakat ediyoruz. Tüm dünyada yerel partneriniz olarak bulunmaktayız.

 

Bizler bizimle bütün dünyada teşhirciler ve ajanslar için ve bütün dünyada fuar, etkinlik veya Showroom planlayan ve gerçekleştiren müşterilerimiz için çalışıyoruz.

 

Burada “bütünlüğü” görüyoruz.  Sadece bütün faktörler işbirliği yapması halinde projenin beklenilen başarısı ve arzu edilen sürekliliği ayarlanabilir.

Burada dizayn daima öne çıkan bir rol oynayacaktır fakat sadece bütün isteklere yeterli bir fikri takip ediyorsa. Bunun dışında bir “fuar standından”  sizin başarı projenizi ortaya çıkaran bir çok elementler vardır.

Kısa yollar

 

Projenizin bütün konuları hakkında “kendi” merkezi ortağınıza sahipsiniz. Memnuniyetle kendi ülkenizin lisanında da.

 

 

Bütünlük

 

Bizler fikir + konsept, modern ve sürdürülebilir dizayn, fuar stantlarının ve mobilyalarının, Software ve hardware çözümleri ile grafik ve medya hizmetleri sunuyoruz. Komple veya istenen kısmi hizmetlerle.

 

 

Sizin kazancınız bizim satın alışımızdadır!

 

Bizler bütün dünyada uygun fiyatlara sizin beklediğiniz kaliteyi üretiyoruz. Bu sayede özellikle doğu Avrupa’da en modern makine parklarına sahip ortaklarımıza ve ihtiyaç halinde yüksek kalifiye uzmanlarımıza ulaşabiliriz.

 

Daima esnek kalabilmek için tüm dünyada kısa süre içinde veya beklenmeyenleri çabuk çözebilecek yerel partner ağları ile birlikte çalışıyoruz.

 

 

Güvenmek iyidir – kontrol daha iyidir!

 

Tabi ki her iş birliğinin temelini güven oluşturur. Fakat tam da uluslararası işlerde beklenen kalite hakkında düşünceler de farklı olabilir.  İşte burada, gerçekten de “hiçbir şeyin kontrolden çıkmaması için” ve daima aynı standart hakkında konuşabilmemiz için projenin her aşamasını emniyet altına aldığımız kalite kontrolümüz devreye girer.

 

Uluslararası tecrübeli proje yöneticimiz size projeniz boyunca aktif refakat eder. Böylece rahat bir şekilde daha önemli işlerinizle ilgilenebilirsiniz – gerisi bizde iyi ellerdedir.

Gizli masraflar yok!

 

Hesaplamalarımızın sonucunu size sunduğumuzda, talepleri yüksek projelerin ne kadar ucuz olabileceğine çok memnun olacaksınız. Ayrıca küçük yazılmış gizli masraflar da tespit etmeyeceksiniz.

 

İlk fikir ile yerine getirilmesi arasında bazı şeyler değiştiğinden, gerçek zaman hesaplamaları beraberinde götürüyoruz. Böylece nerede olduğunuzu her zaman bileceksiniz.

 

 

Kendi fuar çıkışınızı önceden canlı olarak yaşayınız!

 

Gerçekçi olursak, tam da karmaşık inşa etmelerde tasarlanan şeyi gerçekte göz önüne getirmek her zaman kolay değildir. Ortaya çıkmanızın sürekliliğini sağlamak için, ışık, uzaktan reklam etkisi, malzemeler, fonksiyonlar veya karşılıklı ilişkisel medyanın kullanımı gibi birçok faktör en iyi şekilde birbirine uymalıdır. Burada bizim VR- yazılımımız „Lightscape“ size yardımcı olacaktır. Böylece daha konsept aşamasında projeniz hakkında berrak bir resim göreceksiniz. Mesela renklerin, malzemelerin veya grafiklerin değişiklikleri hızlı bir şekilde görülebilir ve belirlenebilir. Projelendirme aşamasında, görselleri gerçek zamanda “canlı” görebilmeniz için size giriş izni verilecektir.

 

 

Bunları bizden bekleyebilirsiniz:

 

Konsept · Dizayn · Grafik · Prodüksiyon · Montaj · Depolamalar · Proje yönetimi

 

İster ajans olarak bize “sadece” proje yönetimi veya temin yönetimi şeklinde ihtiyacınız olsun, isterseniz teşhirci olarak bütün çalışmaları takip etmek isteyin – her türlü sorularınızı memnuniyetle bekliyoruz.

Bizler Abbott Fox Group olarak hala şahsi iletişimin ve doğrudan karşılaşmanın başarısına inanıyoruz. Fakat modern teknolojiyi de kullanarak geleneksel karşılaşma platformlarını en iyi şekle getirip, öncelikle onların menzilini daha sonraki pazarlama, satış vs. orantısız bir şekilde uzatabiliriz.

Methalivemiz ile teknik öncülerine, fuar ve kongre çıkışları için net menzilin olukça artırılabildiğini, ispat edenlerden sayılıyoruz.

 

Aşağıdaki sorularda bizden danışmanlık isteyin:

 

· Virtual Reality

· Augmented Reality

· Mixed Reality

· methalive

· Indoornavigation

· Açıklama filmlerie

· şirket filmleri

· Hologram

 

Fakat partnerlerimize uygun bir şekilde konsepte entegre ettiğimiz hardware çözümleri de sunuyoruz:

 

· LED panels

· OLED Stelen

· Çoklu dokunmatik masalar

· Ses duşları

Ağırlık noktalarımız “SERVİS KALİTESİ” ile yeni iş modellerinin geliştirilmesi ve onların gelir kaynağı haline getirilmesinde yatmaktadır. Diğer iki birimden işler burada işimize yaramaktadır çünkü bu sayede daima zamanın nabzını tutuyoruz ve biraz da geleceğe bakabiliyoruz.

 

 

Fuar katılımı

 

İnternet ve hızlı iletişim dünyasında fuarlara katılım, şirketi, ürünleri ve fikirleri teşvik etmek için hala en etkin yollardan birisidir. Bu sadece ciroyu artırmak ve yeni ilişkiler kurmak için değil, aynı zamanda güncel iş ortaklarıyla ilişkileri güçlendirmek, rekabeti takip etmek, diğer uzmanlarla konuşmak, branşta yeni ne olduğunu görmek ve çalıştaylara ve kongrelere katılmak için de iyi bir fırsattır.

 

 

Yaptıklarımız:

 

· Yeni etkinlik formatlarını geliştirmek ve pazarlamak

· Özel alanların oluşturulması

· Servis modelleri

· Sponsor ve teşhirci müşteri kazanımı

· Yeni iş alanlarının geliştirilmesi

· Yeni iş alanlarının gelir kaynağı haline getirilmesi

· Müşteri bağlama modelleri

· Kapalı alan gezinme

· Ziyaretçi ve teşhirrci uygulamaları için araçlar

· Ticari show katılım danışmanlığı ve eğitimi

· B2B toplantılarının organizasyonu

· Ev Sahipliği Yapılan Alıcı programları

 

Ticari showlara nasıl katılınır?

 

Akıllı ve etkin bir fuar katılımı çok bilgi ve tecrübe gerektirir. Abbott Fox kendisinin yeterliliğini bütün teşhircilere farklı Atölye’ler ve bireysel eğitimlerle sunmaktadır.

 

Abbott Fox Exhibitor Academy’de aşağıdakileri öğrenebilirsiniz:

 

· Doğru fuarı nasıl seçerim?

· Uluslararası sergi

· Bütçeleme

· Fuar katılımınızın gerçek değerini nasıl ölçersiniz?

· Fuarınız için pazarlama stratejileri

· Pazarlama – İletişim · Fuar standı dizaynının gücü

· Proje yönetiminin esasları

· Masrafı düşürme fikirleri

· Mobil teknolojileri kendi başarınız için nasıl kullanırsınız

· Gamification (oyunlaştırma) fikri

· Kalifiye ziyaretçilerin sizin standınız için nasıl üretildiği

· Standınızda heyecanlı yaşantılar sununuz

· Sizin fuar standınız için personelin eğitimi

· şirketinizi veya ürününüzü sunmak için yaratıcı fırsatlar

· Etkinlik planlama ve yönetimi

· Etkinlik lojistiği ve yerleştirme

Ve diğer birçokları …

 

 

 

 

 

London:

Abbott Fox Ltd · Kemp House

152 – 160 City Road · London EC1V 2NX · Great Britain

 

Warschau:

Abbott Fox Warsaw spzoo & co spk

Al. Jerozolimskie 142A · Suite 12/16 · 02-305 Warszawa · Poland

 

Istanbul:

Abbott Fox Istanbul Ltd

Cumhuriyet Cad.No 5 · Floor 5&6 · Taksim · 34437 Istanbul · Turkey

 

Dubai:

Abbott Fox Exhibitions and Events

Office 401 · Grosvenor House Commercial Tower · Sheikh Zayed Road · POB 48904 · Dubai · United Arab Emirates

 

 

+44 7979 198 489

 

Abbott Fox Ltd - registred in register of England and Wales under the number 8531008

Kemp House, 152-160 City Road, London, EC1V 2NX, England

Managing director: Felix Schüttpelz, Robin Schüttpelz